MAPA dojazdu kliknij tutaj

godz.otwarcia strona

WPŁATY NA KONTO
(dot. dzieci, dorosłych, obsługa imprez)

STUDIO BALANS
ul. Browarna 5

56-100 Wołów
NIP 894 232 32 91
Nr konta bankowego: 79 1020 5242 0000 2302 0276 2037


SZYBKI KONTAKT:

informacja: +48 505 778 012
rezerwacja:
+48 668 828 840
e-mail:
studiobalans@wp.p

Nowo otwarte w październiku 2011, trzy poziomowe Studio Tańca & Fitness skupiające wszystkich miłośników rozwoju własnych umiejętności oraz profilaktycznego dbania o zdrowie.
Właścicielka, a zarazem główna prowadząca zajęcia : Justyna Zgoła, skupiła swój szeroki wachlarz działalności w budynku Centrum Browarna (przy Starostwie Powiatowym) w Wołowie przy ul. Browarna 5. Oferta skierowana jest do dzieci,  młodzieży, dorosłych wraz z seniorami 55+.

Dla dzieci i młodzieży : zajęcia taneczne (hip hop, break dance, balet, taniec towarzyski), akrobatyka oraz cykliczne warsztaty artystyczne.

Organizujemy także obozy i warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

Zdjęcia obóz Władysławowo 2013

Zdjęcia warsztaty taneczne Władysławowo 2013

Dla Pań i Panów :

ZAJĘCIA GRUPOWE NA SALI FITNESS 1

 • ZUMBA (fuzja tańca i aerobiku w latynoamerykańskich rytmach) ,
 • JOGA&PILATES (trening dla duszy i ciała),
 • BALANS (zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym angażujące wszystkie grupy mięśniowe),
 • POWER MIX

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE

 • STREFA CARDIO & SIŁA
 • STREFA SPECJALISTYCZNA

DODATKOWO :

 • taniec towarzyski
 • proponujemy taniec użytkowy dla par i solo (taniec towarzyski i nie tylko).
 • pierwszy taniec
 • cykliczne warsztaty taneczne
 • organizujemy cykliczne spotkania z Dietetykiem (wykłady, konsultacje indywidualne)
 • spotkania firmowe, występy artystyczne, koncerty, konferansjer , nagłośnienie  i wiele, wiele innych . Zapraszamy do współpracy
 • masaże

Justyna Zgoła-Pamin

właścicielka STUDIO BALANS

instruktor tańca sportowego, instruktor rekreacji ruchowej, absolwentka instruktorskiego kursu tańca współczesnego pod patronatem Ministerstwa Kultury.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Dziecięcym Centrum Baletowym ARABESKA, kontynuowała naukę tańca w Operetce Wrocławskiej i w MTT, Młodzieżowym Teatrze Tańca.
Współpracowała z teatrem muzycznym Capitol, z teatrem ruchu Ocelotem grała spektakle na polskich i zagranicznych scenach, brała udział w licznych artystycznych projektach m.in. Sacrum Profanum, teledyski, pokazy mody.
Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, systematycznie bierze udział w licznych warsztatach tanecznych oraz konwencjach fitness prowadzonych przez wybitnych specjalistów światowej sławy m.in : Gabriel Fransisco, Iwona Pavlovic Czarna Mamba, Assai Samba, Allasane Wat, Thierry Verger, Sisco Gomez, Kim Taylor, Derrellem Bullockiem (Lista artystów dla których pracował jest imponująca należą do nich Beyonce, Queen Latifah, Souljah Boi, Nelly Furtado, Rihanna, Jayms Madison, Sun HO, Carmit Bacher, J-Status. Jest choreografem znanego doskonale videoclipu Beyonce  Sweet Dreams, współpracował również przy 5 i 6 amerykańskiej edycji So You Think You Can Dance oraz  America Got Talent), Ukwelim Roachem i Dominicem Smithem.
Nagroda Specjalna za najlepszy debiut choreograficzny Otwartych Mistrzostw Polski 2007.
Od 2004 trener i choreograf grupy TRAF laureata licznych nagród na ogólnopolskich turniejach tanecznych.

Współpracujemy z instruktorami, którzy prowadzą cykliczne warsztaty.

TANIEC WSPÓŁCZESNY

SEBASTIAN GĘBURA – choreograf, tancerz, aktor, performer, instruktor tańca. Na scenie, pojawił się rozpoczynając współprace z Teatrem Tańca ARKA we Wrocławiu. Brał udział w choreografiach i zajęciach takich autorytetów jak: Jacek Gębura, Witold Jurewicz, Jacek Łumiński, Leszek Bzdyl, Alassan Watt, Katarzyna Strzemiecka, Iwona Olszowska, Jesus Aponte. Laureat wielu nagród scenicznych, między innymi prestiżowej nagrody za „za przekonywujący ruch sceniczny ” (spektakl : ,,Głowomuru”, chor. Jacek Gębura) podczas Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu. Otrzymał stypendium artystyczne Urzędu Miejskiego Wrocławia. Współpracował ze Studiem Musicalowym we Wrocławiu i brał udział w wielu spektaklach muzycznych. Równolegle uczył się innych technik tanecznych u szanowanych instruktorów takich jak: Krzysztof Mazur, Jessica Grines, Peggy Kuebler, Filip Czeczyk, Alesan Watt, Assai Samba. Wziął udział jako tancerz w klipach znanych grup hip-hopowych, między innymi: Kasta Squad, Espiritu – (taniec i wokal podczas koncertów). Studiował na kierunku Taniec Sceniczny na Anton Bruckner Privat Universitaet w Linz. Autor pracy naukowej „Aspects of hip-hop culture In contemporary society”. Mieszka i pracuje w Austrii. W tym czasie współpracował również z Dance Company X-ida, gdzie jako tancerz wystąpił w wielu produkcjach teatralnych i tanecznych, prowadzonych przez znanych choreografów takich jak: Teresa Ranieri, Philip Riera, Martin Sonderkampf, Ester Linley, Harmen Tromp, Nicole Cachivio, Rose Breuss, Liz King, Andros Zins – Brown, Akami Takagi, Amy Reymonds, Ester Balfe, Johannes Randolf, Georg Blaschke, Elio Gervasi, Chris Haring, Jianan Qu. Sebastian współtworzył i brał udział w wielu projektach własnych. Brał czynny udział w tworzeniu spektaklu ,,Romeo and Juliet” prowadzonego przez Liz King, z udziałem muzyków z orkiestry symfonicznej z Uniwersytetu w Graz I Oberschutzen, oraz tancerzy z Trinity Laban Conservatoire of Music & Dance w Londynie. Współpracował przy tworzeniu spektaklu z Jianan Qu, wyróżnionego podczas festiwalu „Impuls Tanz” w Wiedniu. Jest również stypendystą programu dla tancerzy Lion Club dla uzdolnionych artystów w Austrii. Wziął udział w wielu produkcjach taneczno-muzycznych w reżyserii Thomas’a Kerlb’a. Współpracując z absolwentami i tancerzami Bruckner Universitaet, prowadził pod patronatem Brucner Hause Linz i Thomas’a Kerbl’a reasearch do europejskiej premiery musicalu „Song and Dance”. W roku 2007 brał udział w projekcie „EU” w Lizbonie prowadzonym przez Teresę Ranieri. Był instruktorem w Perform Dance Linz – szkole tańca przygotowującej przyszłych tancerzy do egzaminów na uczelnie taneczne w Europie. Stale współpracuje ze Studiem Tańca Street Dance Academy we Wrocławiu. Sebastian jest stałym instruktorem jednych z największych warsztatów tanecznych w Polsce SDA CAMP.

BALET

prowadząca Katarzyna Szczepanik-Kmiecik

Już od lat przedszkolnych była zawodniczka sekcji Gimnastyki Artystycznej WKS Śląsk we Wrocławiu. Następnie uczennica Państwowej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie a także w Łódzkiej Państwowej Szkole Baletowej im. F. Parnela zakończonej dyplomem w Teatrze Wielkim w Łodzi w roku 1997 z tytułem Artysty Baletu. Tancerka w Operze Dolnośląskiej we Wrocławiu.

Zajęcia będące bazą dla wszystkich stylów tanecznych. Nie tylko dla osób chcących swoją przyszłość zwiazać z występami w operze. Dostosowane do potrzeb każdego tancerza

BREAK DANCE

prowadzący B Boy GiGi – Adrian Mikołajczak

Związany z tańcem od ponad 8 lat. Bboy ten mimo poważnej kontuzji w roku 2006 ciągle liczy się na scenie o czym świadczą jego osiągnięcia. Gigi na swoim koncie posiada również prowadzenie warsztatów (2 – krotnie) na znanym, szanowanym i lubianym przez wszystkich obozie „Run Your Skills” gdzie spotkać można samą śmietankę czołowych bboy’s na scenie polskiej jak i międzynarodowej. Znany wszystkim dzięki ogromnej energii i zaangażowania, które oddaje wszystkim uczestnikom prowadzonych przez niego warsztatów i szkółek. Z roku na rok zdobywa coraz większą wiedzę oraz umiejętności o czym świadczą osiągnięcia.

prowadzący Paweł Pióro „BBOY MOOMIN”

dyplomowany instruktor tańca „break dance” z 11 letnim doświadczeniem w tańcu.
Prowadzący liczne zajęcia w szkołach takich jak: Dance Center School  Galway (Irlandia) oraz West Side Avenue  Galway (Irlandia).

Współpracował z Młodzieżowym i Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach.
Członek międzynarodowej grupy tanecznej INM. Uczestnik licznych pokazów i zawodów na terenie Polski i Europy. Wystąpił w roli tancerza w irlandzkiej produkcji pt: CARPARK.

DANCE HALL, JAZZ, HIP HOP

prowadząca Monika Wielińska

Od 6 roku życia związana z tańcem. Dwukrotna mistrzyni Polski w formacji i w duecie w kategorii Dance Freestyle. Była tancerka kieleckiego Teatru Tańca. Ukończyła kurs instruktorski z dziedziny hip hop. Przez wiele lat zdobyła doświadczenie w wielu technikach tanecznych, dzięki czemu na zajęciach łączy style tj. funky, street Dance, hip hop, house, jazz, broadway jazz i wiele innych. Regularnie uczestniczy w warsztatach tanecznych na terenie kraju i za granicą. Obecnie instruktor grup młodzieżowych, prowadzi także szkolenia w wielu miejscach w Polsce.