MAPA dojazdu kliknij tutaj

WPŁATY NA KONTO
(dot. dzieci, dorosłych, obsługa imprez)

STUDIO BALANS
ul. Browarna 5

56-100 Wołów
NIP 894 232 32 91
Nr konta bankowego: 79 1020 5242 0000 2302 0276 2037


SZYBKI KONTAKT:
recepcja:
+48 668 828 840
e-mail:
studiobalans@wp.pl

Otwarte w październiku 2011, dwu poziomowe Studio Tańca & Fitness skupiające wszystkich miłośników rozwoju własnych umiejętności oraz profilaktycznego dbania o zdrowie.
Właścicielka, a zarazem główna prowadząca zajęcia : Justyna Zgoła-Pamin, skupiła swój szeroki wachlarz działalności w budynku Centrum Browarna (przy Starostwie Powiatowym) w Wołowie przy ul. Browarna 5. Oferta skierowana jest do dzieci,  młodzieży, dorosłych wraz z seniorami 55+.

 

Dla dzieci i młodzieży : zajęcia taneczne (hip hop, podstawy break dance, balet), akrobatyka oraz cykliczne warsztaty artystyczne.

Organizujemy także obozy i warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży.

Zdjęcia obóz Władysławowo 2013

Zdjęcia warsztaty taneczne Władysławowo 2013

Dla Pań i Panów :

ZAJĘCIA GRUPOWE NA SALI FITNESS 1

 • ZUMBA (fuzja tańca i aerobiku w latynoamerykańskich rytmach) ,
 • JOGA&PILATES (trening dla duszy i ciała),
 • BODY BALANS (zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym angażujące wszystkie grupy mięśniowe),
 • BPU, ATC

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE

 • STREFA CARDIO & SIŁA
 • MASAŻ URZĄDZENIEM ROLL SHAPER

 

DODATKOWO :

 • proponujemy taniec użytkowy dla par i solo (taniec towarzyski i nie tylko).
 • pierwszy taniec
 • cykliczne warsztaty taneczne
 • organizujemy cykliczne spotkania z Dietetykiem (wykłady, konsultacje indywidualne)
 • spotkania firmowe, występy artystyczne, koncerty, konferansjer , nagłośnienie  i wiele, wiele innych . Zapraszamy do współpracy

Justyna Zgoła-Pamin

właścicielka STUDIO BALANS

instruktor tańca sportowego, instruktor rekreacji ruchowej, absolwentka instruktorskiego kursu tańca współczesnego pod patronatem Ministerstwa Kultury.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Dziecięcym Centrum Baletowym ARABESKA, kontynuowała naukę tańca w Operetce Wrocławskiej i w MTT, Młodzieżowym Teatrze Tańca.
Współpracowała z teatrem muzycznym Capitol, z teatrem ruchu Ocelotem grała spektakle na polskich i zagranicznych scenach, brała udział w licznych artystycznych projektach m.in. Sacrum Profanum, teledyski, pokazy mody.
Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych w kraju i za granicą, systematycznie bierze udział w licznych warsztatach tanecznych oraz konwencjach fitness prowadzonych przez wybitnych specjalistów światowej sławy m.in : Gabriel Fransisco, Iwona Pavlovic Czarna Mamba, Assai Samba, Allasane Wat, Thierry Verger, Sisco Gomez, Kim Taylor, Derrellem Bullockiem (Lista artystów dla których pracował jest imponująca należą do nich Beyonce, Queen Latifah, Souljah Boi, Nelly Furtado, Rihanna, Jayms Madison, Sun HO, Carmit Bacher, J-Status. Jest choreografem znanego doskonale videoclipu Beyonce  Sweet Dreams, współpracował również przy 5 i 6 amerykańskiej edycji So You Think You Can Dance oraz  America Got Talent), Ukwelim Roachem i Dominicem Smithem.
Nagroda Specjalna za najlepszy debiut choreograficzny Otwartych Mistrzostw Polski 2007.
Od 2004 trener i choreograf grupy TRAF laureata licznych nagród na ogólnopolskich turniejach tanecznych.

Współpracujemy z instruktorami, którzy prowadzą cykliczne warsztaty.

 

BALET

prowadząca Katarzyna Szczepanik-Kmiecik

Już od lat przedszkolnych była zawodniczka sekcji Gimnastyki Artystycznej WKS Śląsk we Wrocławiu. Następnie uczennica Państwowej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie a także w Łódzkiej Państwowej Szkole Baletowej im. F. Parnela zakończonej dyplomem w Teatrze Wielkim w Łodzi w roku 1997 z tytułem Artysty Baletu. Tancerka w Operze Dolnośląskiej we Wrocławiu.

Zajęcia będące bazą dla wszystkich stylów tanecznych. Nie tylko dla osób chcących swoją przyszłość związać z występami w operze. Dostosowane do potrzeb każdego tancerza

B.BOY

prowadzący Paweł Pióro „BBOY MOOMIN”

dyplomowany instruktor tańca „break dance” z 11 letnim doświadczeniem w tańcu.
Prowadzący liczne zajęcia w szkołach takich jak: Dance Center School  Galway (Irlandia) oraz West Side Avenue  Galway (Irlandia).

Współpracował z Młodzieżowym i Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach.
Członek międzynarodowej grupy tanecznej INM. Uczestnik licznych pokazów i zawodów na terenie Polski i Europy. Wystąpił w roli tancerza w irlandzkiej produkcji pt: CARPARK.

DANCE HALL, JAZZ, HIP HOP

prowadząca Monika Wielińska

Od 6 roku życia związana z tańcem. Dwukrotna mistrzyni Polski w formacji i w duecie w kategorii Dance Freestyle. Była tancerka kieleckiego Teatru Tańca. Ukończyła kurs instruktorski z dziedziny hip hop. Przez wiele lat zdobyła doświadczenie w wielu technikach tanecznych, dzięki czemu na zajęciach łączy style tj. funky, street Dance, hip hop, house, jazz, broadway jazz i wiele innych. Regularnie uczestniczy w warsztatach tanecznych na terenie kraju i za granicą. Obecnie instruktor grup młodzieżowych, prowadzi także szkolenia w wielu miejscach w Polsce.