‼️ WAŻNY KOMUNIKAT ‼️

W związku z sytuacją PANDEMII i coraz większym wzrostem zachorowań, jako WŁAŚCICIELE Studio Balans jesteśmy zmuszeni podjąć bardzo trudną decyzję powrotu do ZAJĘĆ ON LINE – dzieci oraz dorosłych
➡️ Od 25.10., jako rodzina, musimy przebywać na KWARANTANNIE, z powodu pozytywnych testów Tomka i Mikołaja stwierdzających wykrycie wirusa ☢️ SARS-CoV-2.
➡️ Dzięki temu, że profilaktycznie całą rodzinną narzuciliśmy sobie KWARANTANNE od wtorku 20.10. otrzymaliśmy informację z sanepidu, że niewymagane jest KWARANTANNA innych osób , które mogły mieć wcześniej z nami kontakt.
➡️ W trosce o zdrowie naszych instruktorek, a także uczestników zajęć, wycofujemy się z prowadzenia zajęć tanecznych dzieci i dorosłych na salach i rozpoczynamy kontynuację tych zajęć ON LINE.
➡️ W okresie 26.10 – 30.10 zajęcia odbywać się będą na tych samych zasadach co za pierwszym razem czyli za pośrednictwem TRANSMISJI NA ŻYWO na FB.
W kolejnym tygodniu będziemy starać się zmienić platformę, dzięki czemu instruktorzy będą mogli mieć lepszy kontakt z uczestnikami, o czym poinformujemy i przygotujemy wszystkich chętnych.
➡️ Wszystkie dzieci , które mają opłacony abonament za m-c PAŹDZIERNIK korzystają w tym tygodniu z zajęć ON LINE –
‼️ BEZPŁATNIE ‼️

 

PLAN NA  TYDZIEŃ 26.10 – 30.10 ⬇️

➡️  ZAJĘCIA 💃🕺TANECZNE dzieci, młodzieży – ‼️ ON LINE ‼️ zgodnie z grafikiem obecnym.
➡️  ZAJĘCIA🏋️‍♀️🤸‍♂️🧘‍♀️ GRUPOWE FITNESS  –  ‼️ ON LINE‼️
( Zumba, Salsation, BodyArt )
➡️  SIŁOWNIA 🏋️💪‼️ NIECZYNNA ‼️
➡️  RECEPCJA :
* email : studiobalans@wp.pl
* ☎️ 668 828 840
w godz. 9.00 – 18.00
 

 

WAŻNE INFO – LOCKDOWN cz. 2