bodyART

– jest to trening inspirowany jogą, połączony z ćwiczeniami terapeutycznymi, głębokim oddechem i medytacją w ruchu. Ćwiczenia te zmieniają każdego, kto się ich podejmie – nie tylko w wymiarze fizycznym, ale również mentalnym. bodyART to trening ciała i umysłu, sprawdzian pokory oraz naszej wewnętrznej siły. Z nikim nie rywalizujesz. Ćwiczysz tu i teraz. Podczas ćwiczeń wyzbywamy się codziennych trosk, koncentrując się na świadomym oddechu i kolejnych sekwencjach ruchu. Ten wyjątkowy trening daje ogromną siłę do podejmowania trudnych decyzji i energię do spełniania marzeń. Od momentu, kiedy zaczniecie przygodę z bodyART Wasze życie będzie jeszcze lepsze.

SALSATION

– jest to połączenie tańca z elementami treningu funkcjonalnego, jest bezpieczny, zabawny i skuteczny bez względu na poziom sprawności i tańca! To znacznie więcej niż tylko zajęcia taneczne – to wynik wielu lat badań i rozwoju. Każdy trening jest starannie tworzony przez licencjonowanego instruktora SALSATION, aby poprawić ogólną siłę i elastyczność, zwiększyć zakres ruchu ciała i przenieść umiejętności taneczne na wyższy poziom. SALSATION kładzie szczególny nacisk na muzykalność, ekspresję liryczną i trening funkcjonalny.. Od momentu założenia w 2015 r. SALSATION stało się prawdziwie globalnym fenomenem. Teraz dzięki zajęciom w ponad 60 krajach SALSATION szybko staje się kolejną wielką rzeczą w fitness tanecznym! SALSATION to program fitness taneczny, który zapewnia bezpieczny i zdrowy trening całego ciała, który pomaga ludziom poprawić ruchy i muzykalność!

ZDROWY KRĘGOSŁUP

– zajęcia dla osób w każdym wieku, które pod fachowym okiem TRENERA ZDROWOTNEGO przede wszystkim nauczą się jak powinny prawidłowo trenować, powrócą do sprawności ruchowej, poprawią zakresy ruchowe, zmienią złe nawyki ruchowe, które niszczą aparat ruchowy czego konsekwencją jest odczuwanie bólu w okolicach kręgosłupa. Bóle od kręgosłupa odczuwamy również w kolanach, stopach, biodrach, ramionach, szyi, co uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Dlatego tak ważne są te zajęcia i potrzebne każdemu, również tym, którzy dopiero zaczynają jakąkolwiek aktywność fizyczną. ĆWICZENIE w prawidłowych wzorcach ruchowych to podstawa każdego treningu. Zadbamy o Twoją prawidłową postawę, zwiększymy zakresy, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione, co ułatwi funkcjonowanie na co dzień. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia. Ponadto odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Trening o umiarkowanej intensywności na koniec dnia da Wam odprężenie, zrelaksowanie i rozluźnienie napiętych mięśni co na pewno przyczyni się do lepszego spokojniejszego snu.

TRENING FUNKCJONALNY

– system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym np. przy podnoszeniu dzieci, czy przy najprostszych czynnościach jak wstawanie z łóżka, wchodzenie po schodach, noszenie zakupów, dźwiganie, wykonywanie prac domowych i nie tylko. Jest to kolejny etap treningowy dla osób, które zdobyły wiedzę na treningu ZDROWY KRĘGOSŁUP. Celem treningu jest ogólna poprawa sprawności mięśni całego ciała przez pracę w wielu płaszczyznach, przy współpracy mięśni głębokich i globalnych opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, a nie trenowaniu mięśnia przez ćwiczenia wyizolowane. Trening korygujący postawę, modelujący sylwetkę oraz przywracający równowagę mięśni

ZUMBA

– to połączenie tańca i elementów fitness. To dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program znakomicie modelujący sylwetkę.W trakcie zajęć można spalić jednorazowo ok. 600-800 kcal, wyrzeźbić ciało i odstresować się. Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję i umiejętności taneczno-ruchowe. Oparta jest na kompilacji prostych kroków, brak tu skomplikowanych choreografii co różni Zumbę od lekcji tańca. Na zajęciach Zumby ćwiczysz i bawisz się jednocześnie a dobre samopoczucie utrzymuje się jeszcze długo po zajęciach