ALEKSANDRA BORZYŃSKA


Od 2004 roku tancerka grupy TRAF a od 2015 instruktorka zajęć tanecznych w Studiu Balans. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w miejscowościach takich jak Wołów, Brzeg Dolny, Warzęgowo oraz Krzydlina Wielka. Swoją wiedzą i energią dzieli się również z dziećmi w wieku 4-6 lat w Wołowskich przedszkolach.  W roku 2013 ukończyła studia licencjackie na kierunku  
pedagogika – wczesnoszkolna i przedszkolna.  
Studia magisterskie ukończyła w 2018 na kierunku poradnictwo zawodowe i coaching kariery na Uniwersytecie Wrocławskim.  
Od 2021 kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych na kierunku integracja sensoryczna i psychomotoryka.  
Jest certyfikowanym instruktorem sportu o specjalności taniec oraz licencjonowanym instruktorem ZUMBA FITNESS którą prowadzi w Wołowie. Bierze udział w wielu warsztatach i szkoleniach stale rozwijając swoją wiedzę.  W Studiu Balans pełni rolę nie tylko instruktorki tańca ale również wychowawcy kolonijnego.

MAGDALENA ŚLEBODA


Od 10 lat tancerka grupy TRAF a od 5 lat instruktorka zajęć tanecznych w Studiu Balans. Swoją wiedzę i umiejętności taneczne przekazuje dzieciom i młodzieży w Wołowie, Ścinawie oraz Starym Wołowie. Na co dzień prowadzi również zajęcia w Wołowskich przedszkolach. Ukończyła kurs instruktorka tańca w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Jest również licencjonowanym instruktorem ZUMBA FITNESS którą prowadzi w Ścinawie  oraz Wołowie.  
 Ukończyła pedagogiczne studia licencjackie o specjalności poradnictwo i pomoc-psychopedagogiczna.  
 W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.                                                                                        
W 2022 ukończyła pedagogiczne studia magisterskie.                                        
 Stale poszerza swoją wiedzę na różnorodnych szkoleniach oraz warsztatach. Od 2016 roku jest również wychowawcą na obozach organizowanych przez Studio Balans.

Izabella Jakieła

Certyfikowana trenerka personalna, od 6 lat pracująca jako instruktor w parku trampolin Gojump we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia parkour dla dzieci i młodzieży, na których zaraża młodych adeptów sztuki przemieszczania się pasją do tego nietuzinkowego sportu. Poza tym zajmuje się treningami personalnymi dla dorosłych, ucząc zdrowego podejścia do ruchu.

 

Marcin Prymas

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością „edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”, akredytowany trener przygotowania motorycznego (Australian Strength & Conditioning Association, National Certificate in Strength & Conditioning), instruktor akrobatyki, lekkiej atletyki i parkouru. Prowadzi zajęcia grupowe i personalne z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Autor koncepcji „Parkour w przygotowaniu motorycznym dzieci i młodzieży”. Sam od ponad dekady trenuje parkour, akrobatykę i sporty siłowe.