Parkour dla dzieci i dorosłych

Aktywność ruchowa polegająca na zwiększaniu możliwości fizycznych do skutecznego przemieszczania się w różnych warunkach, adaptując się do otoczenia i dostępnych możliwości. Trening parkour doskonale rozwija zdolności motoryczne takie jak siła, moc, szybkość, wytrzymałość, zdolności koordynacyjne i gibkość. Uczymy jak bezpiecznie pokonywać przeszkody zarówno fizyczne jak i mentalne.

Prowadzimy zajęcia w oparciu o światowe standardy długofalowego rozwoju fizycznego, patrząc dzisiaj, gdzie doprowadzimy podopiecznego za pięć lat. Dzięki temu sztuka przemieszczania stanowi świetną metodę zwiększania ogólnego przygotowania fizycznego w atrakcyjnej formie, zarówno dla sportowców jak i dla osób trenujących rekreacyjnie.

Poprzez testy funkcjonalne przypisujemy uczestników do odpowiedniej grupy, tak aby najefektywniej zadbać o zrównoważony rozwój naszych podopiecznych.

Zajęcia prowadzą trenerzy TOT3M Training Collective z Wrocławia.

Izabella Jakieła

Certyfikowana trenerka personalna, od 6 lat pracująca jako instruktor w parku trampolin Gojump we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia parkour dla dzieci i młodzieży, na których zaraża młodych adeptów sztuki przemieszczania się pasją do tego nietuzinkowego sportu. Poza tym zajmuje się treningami personalnymi dla dorosłych, ucząc zdrowego podejścia do ruchu.

Marcin Prymas

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością „edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”, akredytowany trener przygotowania motorycznego (Australian Strength & Conditioning Association, National Certificate in Strength & Conditioning), instruktor akrobatyki, lekkiej atletyki i parkouru. Prowadzi zajęcia grupowe i personalne z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Autor koncepcji „Parkour w przygotowaniu motorycznym dzieci i młodzieży”. Sam od ponad dekady trenuje parkour, akrobatykę i sporty siłowe.