Z miłości do SIEBIE zawitaj w nowej przestrzeni, którą stworzyłam z myślą o Tobie. Dzielę się tu wszystkim tym, czego doświadczam, co sprawdziłam na sobie i co pomaga zmieniać moje życie, co uzdrawia mnie, dzięki czemu ja i moi najbliżsi odczuwamy poprawę jakości życia w każdym jego aspekcie.       

Zapraszam Cię na masaże pobudzające przepływ energii, oczyszczające organizm z toksyn     a przy tym cudownie relaksujące m.in : shiatsu , 5 przemian, indyjski masaż głowy, masaż twarzy guasha, refleksoterapia twarzy i stóp, masaż dźwiękiem misami tybetańskimi, masaż dla dzieci tuina, stawianie baniek chińskich, masaż bańką. Dodatkowo podpowiem jak wspomóc się aromaterapią, nauczę Cię prawidłowo oddychać, jak wykorzystać oddech podczas ruchu, medytacji, w pozbyciu się stresu, pokażę Ci jak łącząc medytację, afirmację, intuicję, wiedzę o centrach i kanałach energetycznych, możesz uzdrowić swoje Ciało Umysł   i Duszę ( CUD❤️

Przy spotkaniach indywidualnych oraz w zajęciach grupowych wykorzystuję również dźwiękoterapię (misy tybetańskie, kamertony i inne przepiękne uzdrawiające dźwięki).

Obecnie Szkolę się na kierunku NATUROPATA, gdzie pogłębiam wiedzę m.in z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, BIOMASAŻU i energioterapii, coachingu, treningu uważności- mindfulness, aromaterapii, ziołolecznictwa, homeopatii, dietetyki, hortiterapii, arteterapii, muzykoterapii i innych powiązanych zagadnień. 

Wykorzystuję również wiedzę z TOTALNEJ BIOLOGII, z zakresu w którym obecnie również się doszkalam. 

Ukonczyłam wiele szkoleń i kursów m.in SUNDAO ISM, które mocno mnie zainspirowało i otworzyło drogę dalszego rozwoju. 

Szkolę się również w QIGONG oraz na bieżąco biorę udział w szkoleniach BODYART i TAŃCA, który niezmiennie pozostaje moją najwiekszą pasją. W tej tanecznej drodze również towarzyszą mi zmiany. Ukończony niedawno kurs CHOREOTERAPII z jednej strony otworzył nowe możliwości choćby tańca w kręgu z drugiej strony potwierdził, że prowadzę terapię tańcem już od 20 lat co dowodzą odczucia uczestników zajęć, o tym, że taniec jest dobry na wszystko. Pogłębiona świadomość pozwoliła mi odnaleźć się na nowo i teraz czując wszechobecną wolność – Taniec sprawia mi jeszcze więcej przyjemności co przekłada na moich podopiecznych. 

Nadal prowadzę zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych ceniąc sobie wspólne chwile i towarzyszące temu emocje. 

Prowadzę również wspólnie z mężem warsztaty m.in „SPOSOBY NA PRZEWLEKŁY STRES” oraz z zakresu innych tematów wspierających. 

Cały czas poszerzam swoje umiejętności, pogłębiam wiedzę i szkolę się co zostalo docenione w PLEBISCYCIE GAZETY WROCŁAWSKIEJ „OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 W KATEGORII BIZNES”, w którym dzięki oddanym głosom zajęłam 3 miejsce. Cieszę się, gdyż potwierdza to, że jestem na właściwym miejscu we właściwym czasie. 

Już wkrótce kolejne nowości w ofercie m.in. masaż bambusem oraz stemplami ziołowymi, cykliczne warsztaty taneczne i koncerty mis i gongów na które już serdecznie zapraszam 

 

Spotkania indywidualne ze mną:

Poniedziałki oraz Piątki w godzinach 9.00-15.00

Środy w godzinach 9.00-18.30

(czas spotkania ustalam indywidualnie pod potrzeby)

Obecnie prowadzę ZAJĘCIA GRUPOWE: 

dzieci i młodzież: grupa taneczna TRAF, 

dorośli: BODYART, SALSATION, ROOTZ, CHOREOLOGY 

Do zobaczenia

 

CERTYFIKATY I DYPLOMY